آخرین اخبار
اخبار > ثبت‌نام عتبات عالیات دانشگاهیان بعد از ماه مبارک رمضان
 


شماره خبر :٥٢٣٤١٩ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٠ خرداد ١٣٩٦ ا ١٠:٠٦
عتبات عالیات
ثبت‌نام عتبات عالیات دانشگاهیان بعد از ماه مبارک رمضان
تاریخ دقیق ثبت‌نام و اعزام‌ها از طریق سایت لبیکwww.labbayk.ir و رسانه‌ها به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

حجت‌الاسلام‌ سید محمدرضا فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت‌نام دوره جدید و قرعه‌کشی آن بعد از ماه مبارک رمضان انجام و اعزام دوره هفدهم پس از پایان امتحانات دانشجویان انجام خواهد شد.

حجت الاسلام فقیهی افزود: تاریخ دقیق ثبت‌نام و اعزام‌ها از طریق سایت لبیکwww.labbayk.ir و رسانه‌ها به اطلاع علاقمندان خواهد رسید. در دوره شانزدهم تاکنون ۱۲ هزار نفر از دانشگاهیان به عتبات عالیات اعزام‌شده و تا پایان دوره تعداد ۲ هزار نفر دیگر نیز اعزام می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: اعزام‌ها از اول بهمن سال گذشته آغاز و تا هشتم اردیبهشت‌ماه ادامه داشت.

حجت‌الاسلام فقیهی سپس به ویژگی‌های دوره شانزدهم اشاره کرد و گفت: از ویژگی‌های این دوره تحویل زودتر بسته‌های فرهنگی به دانشجویان بود که فرصت مطالعه بیشتری داشتند و درنتیجه از فضای معنوی عتبات عالیات استفاده بهتری بردند.

وی افزود: برگزاری منظم جلسات پیش از سفر یکی دیگر از نقاط بارز این دوره بود و همچنین بهترین هتل‌های عراقی که در اختیار زوار ایرانی است برای دانشجویان عزیز در نظر گرفته شد.

وی پیرامون زیارت ارزان‌قیمت عتبات عالیات برای دانشجویان گفت: تلاش داریم تا بتوانیم تعداد بیشتری از دانشجویان و با قیمت کمتری به عتبات عالیات اعزام کنیم. اقدامات خوبی در این زمینه انجام و به‌ زودی نتایج آن اعلام می‌شود.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.