آخرین اخبار
اخبار > پاتوق هفتگی با موضوع "کالای ایرانی" برگزار شد+تصاویر
 


شماره خبر :٥٣٨١٦٢ تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٧ ا ١١:٥٩
گزارش تصویری/
پاتوق هفتگی با موضوع "کالای ایرانی" برگزار شد+تصاویر
پاتوق هفتگی با موضوع "کالای ایرانی" با حضور حجت الاسلام و المسلمین غفاری و جمعی از دانشجویان در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه؛  صبح امروز پاتوق هفتگی با موضوع "کالای ایرانی" با حضور حجت الاسلام و المسلمین غفاری و جمعی از دانشجویان در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برگزار شد.

در این پاتوق به که همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد دانشجویان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و دیدگاه های خود را نسبت به استفاده از این پیام رسان ها بیان کردند.

در ابتدای این جلسه به بحث راجع به خوردروهای داخلی ومقایسه آن با خودروهای خارجی پرداخته شد و نقاط ضعف و عدم پیشرفت صنعت خودروی داخلی پرداخته شد.

یکی از دانشجویان گفت: صنعت خودروی ما به این دلیل پیشرفت نمی کند که زقابتی وجود ندارد و خودروساز داخلی رقابتی را برای خود طراحی نمی کند و به همین دلیل پیشرفتی حاصل نمی گردد.

وی افزود: اگر رقابت بود وضع خودروسازهای داخلی به این صورت نبود.

دانشجوی دیگری بیان کرد: اگر از تولید داخلی و کالای ایرانی حمایت نکنیم باید منتظر بیکار شدن همه باشیم و بدون حمایت از کالای ایرانی انتظار ایجاد اشتغال و پیشرفت در عرصه کشور را نباید داشته باشیم.

 

 

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.